Činnost v oboru fitness služeb jsme zahájili v roce 2002, kdy jsme cvičencům v Teplicích jako jedni z prvních v ČR nabídli nový trend  - SPINNING.

Od této doby jsme naše služby značně rozšířily a zaměřovalI se hlavně na cvičební novinky - Fitbox®, Pilates, Trampolínky, Kangoo´robic® , Pump Fx, Zumba, Vibrační plošiny atd.

V roce 2009 jsme v Teplicích otevřeli druhou provozovnu v moderních prostorech nové sportovní haly Na Stínadlech, kde vznikla moderní posilovna a K2 Hiking centrum. Nové prostory byly vybaveny stroji renomované značky GRÜNSPORT kolekce Deluxe a Compact (25 stanovišť) 
a kardio zónou o 10 stanovištích.


Od září 2011 své služby rozšiřujeme a v areálu sportcentra SLUNETA vám chceme nabídnou komfortní fitness - posilovnu. SLUNETA FITNESS vám nabídne nově zrekonstruované prostory o výměře 460 m2, které jsou moderně vybaveny. Moderní je i vybavení posilovny: renomovaná značka GRÜNSPORT kolekce Compact (38 stanovišť) a cardio zóna o 16 stanovištích. Sportoviště umožní cvičení nejen zkušeným borcům, ale i úplným začátečníkům. Ve výběru strojů a dalších zařízení bylo také myšleno i na ženy.

Rádi bychom vám v SLUNETĚ nabídli stroje, služby a prostředí hodné 21. století. Nechceme být prestižním klubem, chceme být MODERNÍM FITNESS CENTRUM pro lidi každého věku a pohlaví, kteří pro sebe chtějí něco udělat.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kolektiv SLUNETA FITNESS